Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Walne Zgromadzenie „Kostrzyńskiej Trójki”

W dniu 15.02.2020 roku w gościnnym barze „DUET” spotkali się członkowie i sympatycy Koła PZW nr: 3 w Kostrzynie nad Odrą. Walne Zgromadzenie podsumowało działalność Koła w 2019 roku.

Koło PZW nr: 3 Kostrzyn nad Odrą w roku 2019 zrzeszało 795 członków i było największym Kołem PZW nie tylko w Kostrzynie nad Odrą, ale także w powiecie gorzowskim. Komisja Rewizyjna Kola skwitowała pozytywnie działalność zarządu za rok 2019, udzielając zaufania na pracę w kolejnym roku.

W 2019 roku zorganizowano 16 imprez wędkarskich dla członków Koła, festyn na „Dzień Dziecka”, zabawę „Andrzejkową” i imprezę integracyjną. Część zawodów miała charakter otwarty i uczestniczyć w nich mogli wszyscy członkowie PZW bez względu na przynależność do Kół i Klubów PZW. Wspomagaliśmy także swoją pomocą organizację zawodów dla dzieci, organizowaną przez Urząd Miasta. Zainicjowaliśmy i przeprowadziliśmy akcję sprzątania brzegów rzek Warty, Odry i Kanału Warnickiego. Nasi członkowie brali także czynny udział w zarybianiu naszych wód. Strona internetowa Koła stała się ważnym komunikatorem dla wędkarzy nie tylko z naszego terenu. Wiele inicjatyw podejmowanych przez Koło realizowanych jest dzięki wsparciu naszych sponsorów i sympatyków którym z tego miejsca kolejny raz składamy serdeczne podziękowania.

Nasi członkowie w 2019 roku uzyskali bardzo dobre wyniki sportowe, zarówno w zawodach lokalnych jak i okręgowych oraz ogólnopolskich. Mistrzami Koła na 2019 rok w poszczególnych kategoriach zostali : Spławik - juniorzy : Kol. Konrad Wróbel, kobiety : Kol. Krystyna Kasperkiewicz, seniorzy Kol. Grzegorz Kozacki. Spinning – juniorzy : Kol. Kacper Granos, kobiety : Kol. Krystyna Kasperkiewicz, seniorzy : Kol. Krzysztof Skorniak. W klasyfikacji „Wędkarz Roku 2019 Koła nr: 3” zwycięzcami zostali : junior – Kol. Konrad Wróbel, kobiety – Kol. Krystyna Kasperkiewicz, seniorzy – Kol. Ireneusz Wręczycki. Naszym Mistrzom gratulujemy i życzymy obrony tytułów w kolejnym roku. Na arenie okręgowej, Kol. Krystyna Kasperkiewicz zajęła 3 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu i 2 miejsce w Grand Prix Okręgu 2019 w kategoria kobiet. W spławikowych Mistrzostwach Okręgu, kategoria seniorów 1 miejsce zajął Kol. Jan Włodarczak, 4 miejsce Kol. Paweł Gruszecki, 7 miejsce Kol. Maciek Łopata, 10 miejsce Kol. Mirosław Rój. W spławikowym Grand Prix Okręgu Kol. Jan Włodarczak zajął 1 miejsce, Kol. Paweł Gruszecki 6 miejsce i Kol. Maciek Łopata 8 miejsce. W zawodach spinningowych Kol. Krzysztof Skorniak wywalczył sobie prawo startu w zawodach ogólnopolskich. Nasi zawodnicy startowali także w zawodach spławikowych rangi Mistrzostw Polski 55 +, gdzie Kol. Jan Włodarczak wywalczył brązowy medal, kol. Mirosław Rój zajął 6 miejsce a Kol. Adam Kałużny 8 miejsce.

Po podsumowaniu udanego roku 2019, zgromadzeni przyjęli do realizacji : Plan Pracy, Preliminarz Budżetowy i Kalendarz Zawodów na rok 2020. Na zakończenie po wystąpieniach zaproszonych gości, Prezes Koła Kol. Edward Kasperkiewicz zamknął zgromadzenie, życząc wszystkim sukcesów i spełnienia marzeń w 2020 roku.