Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Metody i techniki

JAK ŁOWIĆ NA RZECE Z GŁÓWKI? - CZĘŚĆ I

Nieraz zastanawialiście się czy łowienie w rzece z głowki to dobry pomysł?? Czy łowiąc w ten sposób mamy szansę dobrać się do ostrożnych i płochliwych ryb?? Zapraszamy do przeczytania pierwszej części artykułu poświęconemu łowieniu z rzecznej głowki.

czytaj więcejJAK ŁOWIĆ NA RZECE Z GŁÓWKI? - CZĘŚĆ II

W pierwszej części artykułu zwróciliśmy uwagę na wybór główki. W tej części dowiemy się o specyfikacji danej głowki i o układzie prądów wodnych wystepujących na niej. Zapraszamy do lektury.

czytaj więcejJAK ŁOWIĆ NA RZECE Z GŁÓWKI? - CZĘŚĆ III

Jak wygląda podwodna część basenu między ostrogami? Gdzie w klatkach przebywają ryby? Zapraszamy do przeczytania trzeciej części poświęconej rzecznemu łowieniu z główek.

czytaj więcejJAK ŁOWIĆ NA RZECE Z GŁÓWKI? - CZĘŚĆ IV

Czy spławik dorównuje niezwykle popularnej na ostrogach gruntówce? Jak poradzić sobie z prądem płynącym w kółko? Gdzie zbudować stanowisko i jaki obszar klatki wybrać na łowienie? No i wreszcie jak łowić na rzece z główki? Zapraszam na ostatnią czwartą część artykułu poświęconego rzecznemu łowieniu z główek.

czytaj więcejZBROJENIE TYCZKI

Tyczka zaopatrzona w amortyzator to podstawowe wyposażenie wędkarza spławikowca startującego w zawodach, jednak od jakiegoś czasu coraz więcej entuzjastów sięga po tego typu sprzęt, bo stał się on relatywnie tani, a przy tym gwarantuje skuteczność i niezwykłą frajdę w czasie wędkowania

czytaj więcej