Aktualnościnowosc


ZARYBIENIA


W dniu 5 października 2012 roku wspólnie z Kolegami z Koła PZW w Dębnie, braliśmy udział w zarybieniu naszych wód boleniem i kleniem. Do naszych łowisk wpuszczono spore ilości tych cennych wędkarsko ryb, cieszyć się będą zwłaszcza wędkarze biorący udział w zawodach spinningowych, którzy często poławiają te gatunki ryb. Zarybienia prowadzone z naszych składek, w znacznym stopniu wspomagają rybostan pochodzący z naturalnego tarła. Podchowany narybek, w mniejszym stopniu jest podatny na zagrożenia i ma większe szanse na przeżycie oraz odbycie w przyszłości tarła w rzece.Zdjęcia z zarybiania znajdują sie w dziale GALERIANieuchronny koniec Sezonu 2012 NADSZEDŁ ! Niedziela 30 września 2012 roku, na rzece Odra rozegrano ostatnie zawody „Kostrzyńskiej Trójki” . Nad Odrą o godzinie 7.00 , wyznaczyli sobie spotkanie spinningiści Koła nr : 3. Na starcie stanęły dwie panie i 22 seniorów. Chłodny poranek przywitał nas nad rzeką, lecz prześwitujące jakby nieśmiało słoneczko, dawało nadzieję na ładny dzień. Poranna gorąca kawa, szybkie przygotowanie sprzętu, sprawdzenie listy startowej i RUSZAMY !

czytaj więcejUROCZYSTE PRZEKAZANIE SPRZĘTU DLA SSR


W dniu 21 września 2012 roku w Strzelcach Krajeńskich odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu dla Społecznej Straży Rybackiej powiatu strzelecko - drezdeneckiego. Sprzęt został zakupiony ze środków pozyskanych w ramach programu PO Ryby 2007-2013 z Lokalnej Grupy Rybackiej Pojezierze Dobiegniewskie.czytaj więcej

PROMOCJA OKRĘGU PZW W GORZOWIE WLKP.


FILM

02 wrzesień 2012 rok , rzeka Odra

Spinningowe zawody wędkarskie o "Puchar Dyrektora MOSiR Kostrzyn"

czytaj więcej

Zawody Emerytów i Rencistów - 29.07.2012 r.


nowosc

Zdjęcia z zawodów dostępne są w dziale "Galeria"

Wyniki z zawodów dostępne są w dziale "Wyniki zawodów"3 czerwca 2012 roku, przy pięknej słonecznej pogodzie, na Kanale Warnickim rozegrano drugą turę Spławikowych Mistrzostw Koła na rok 2012. Na starcie stanęło 21 seniorów, dwoje juniorów i trzy panie. Mimo pięknej pogody rybki niestety nie szalały, brały bardzo drobne ryby i bardzo delikatnie. Pojedyncze niewielkie leszcze stanowiły niezłe „bonusy” dla swoich łowców. Pod czujnym okiem komisji sędziowskiej, zawody przebiegały sprawnie i bez konfliktów. Walczono zacięcie ale fer , do samego końca licząc na to że kolejna ryba, choć nie złota, to być może ta która da zwycięstwo. Jak to mówią : „nadzieja umiera ostatnia”.

czytaj więcej

nowoscnowosczdjęcia z zarybieniaPo nieudanej próbie otwarcia spinningowego sezonu 2012 w dniu 3 maja, kiedy to przeszkodziła nam burza, sezon rozpoczęliśmy od mistrzostw Koła w dniu 6 maja, też zresztą w nie najlepszej, całe szczęście zmiennej pogodzie. Na starcie zgłosiła się wyjątkowo liczna grupa zawodników i mimo padającego deszczu przejawiająca bojowe nastroje. Jak się niestety później okazało, zbyt wielu ryb tego dnia nie złowiono. Po długiej zimowej przerwie w łowieniu drapieżników metodą spinningową, zawodnicy ochoczo ruszyli do boju po sygnale danym przez sędziego zawodów.

czytaj więcej„Sezon wędkarski 2012, uważam za otwarty” , takie słowa można było usłyszeć w dniu 22.04.2012 kwietnia , nad pięknym jeziorem Radachowskim , gdzie wyznaczyli sobie spotkanie wędkarze z Kostrzyńskiej Trójki. Można by rzec, że tradycją stają się wędkarskie spotkania członków Koła PZW nr 3 z Kostrzyna nad Odrą, nad jeziorem Radachowskim. Wczesna wiosna niemrawo budzi do życia rybki w naszych rzekach i kanałach , a i wysokie zazwyczaj wiosną stany tych wód, nie pozwalają na właściwą oprawę zawodów , oraz na zagwarantowanie w miarę równych warunków rywalizacji dla sporej grupy uczestników i osiągania godnych wyników wędkarskich. .

czytaj więcej

W dniu 10 marca 2012 roku, z działalności za ubiegły rok, rozliczał się na walnym zgromadzeniu Zarząd Koła nr : 3 w Kostrzynie nad Odrą. Wszystkim nieobecnym na zebraniu, choć po części chcemy przybliżyć działalność Koła, zamieszczając skróty z odczytanych dokumentów i prowadzonych dyskusji. Jak co roku w gościnnym barze „DUET” , na sprawozdawczym zebraniu Koła, spotkali się członkowie „Trójki”. Ilość obecnych na zebraniu, można by rzec , nie powalała. Nie mniej dyskusja jak zawsze była gorąca. Zebranie toczyło się według porządku obrad przyjętego przez zebranych. .

czytaj więcej

Pierwsze koty, a właściwie ryby za płoty, można by rzec parafrazując znane powiedzenie. Zima, choć zamiast śniegu mamy opady deszczu, a mrozy, zwłaszcza te siarczyste, to już historia. Jednak na jeziorach, mamy jeszcze pokrywę lodową, miejscami do 30 centymetrów grubości. A więc, to ostatnia okazja, do zorganizowania pod lodowych łowów. Tak też 19 lutego, na jeziorze Radachowskim, pierwsze towarzyskie zawody wędkarskie zorganizowała „Kostrzyńska" Trójka” .czytaj więcejnowosc

Kalendarz zawodów TRÓJKI na 2012


TerminarzWSTĘPNY TERMINARZ OKRĘGOWYCH IMPREZ WĘDKARSKICH NA ROK 2012


Terminarz

pzw gorzow wlkp
SKŁADKA W 2012 ROKU NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD OKRĘGU PZW W GORZOWIE WLKP.


Wysokość składki członkowskiej na 2012

Składki na ochronę i zagospodarowanie wód PZW na 2012

Załącznik nr 2 do uchwały nr 54

Wszystkie sprawozdania z zawodów wędkarskich,zebrań sprawozdawczych itp. które obyły się w 2011 roku znajdują w dziale Archiwum - 2011 po lewej stronie witryny
Punkty sprzedaży znaczków PZW na rok 2012 Koło PZW nr 3
Kostrzyn nad Odrą


1. Sklep Wędkarski "SUM" Kostrzyn nad Odrą ul. Kopernika 11

2. Sklep Wędkarski Mirosław Rój Kostrzyn nad Odrą

ul. Jana Pawła II nr 8

3. Sklep Wędkarski "Centrum wędkarskie Kacper Ziółkowski"

Kostrzyn nad Odrą ul. Mickiewicza 9Sprzedaż prowadzona jest w godzinach otwarcia sklepu